Birazda Aktivite

Dans etmeyi çok severim. Düğünde, clubde ,   dağda, ormanda, evde kısacası heryerde 🙂  En sonunda  2 sene önce bıraktığım dansa yani salsaya bu hafta içinde tekrar başladım. Asıl bomba kimle gittiğim ?   ekürim faruk ile 🙂  (faruk nasıl yazıldı onuda anlamış değilim)

Ayrıca Denizli Belediyesinin tenis ve fotoğrafçılık kulüplerine başvurdum. Fotoğrafçılıkla 5-6 aydır ilişkim var.  Ne kadar bu işi hobi olarak görsemde çok  iyi bir fotoğrafçı olmak isterdim.   Tabi bunun içinde uğraşmak lazım. Hatta boş zamanlarımda  doğa ve portre resimler çekmeye çalışıyorum.

Tenise  yazılmamın sebebini bende anlamış değilim. Aslında masa tenisiyle çok ilgiliyim. Ortaokul çağlarında 5-6 senemi verdim hani söylemesi ayıp bronz madalyam bile var yani 🙂  Masa tenisi olmayınca bende tenise yazıldım.

Son olarak da “yazılsam mı yazılmasam mı”  diye çok düşündüğüm spor mevzusuydu. Ve 6  ay sonunda  spora yazılmaya karar verdim. Diyet ve spor ikisini bir arada yapacağıma pek inanmasamda bu konuda azimliyim. Tamam şişman değilim (71kg) ama göbeğim var :/ 5 ay sonra o göbek  baklava şeklini almayacak ama  dümdüz olacak  bunu hissediyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.