Değişmek Gerek

Çok  ani şekilde U dönüşü yaptım, hemde biranda! İnsan neden değişmek ister? Bu soruya kişi heyecan duyacak bir cevap bulamadıkça değişemez.Ben bunun cevabını ben biliyorum ve işte o yüzden değişiyorum.

Değişmek lazım, zor ama lazım. Bazen bir kelime  dahi konuşmak istemezsiniz ama içinizde anlatmak istediğiniz o kadar çok şey vardır. Çoğumuz  hayatımız boyunca değişiklikler görmüşüzdür.Bazende biz değişmek zorunda kalmışızdır, belki isteyerek, belkide istemeyerek kendimizi kabül ettiririz bu değişikliğe. Bizim bile değiştirdiğimiz o kadar çok şey var ki.Bazen de farkında olmadan değişiriz, bir bakmışız farklı biri olup çıkmışız.

Değişmeyi hiç istemeyiz aslında ama değişmemiz gerekiyordur bazen, değişmezsek kaybedeceğimiz kişileri düşünün ne kadar çok kişi olduğunu göreceksiniz.. Asıl  önemli olan “ DEĞİŞİRKEN SEÇTİĞİMİZ YOLUN DOĞRU YOL OLMASIDIR.
Herkes birileri için doğru yolda değişebilmeyi göze almalı, göze aldığımız bu değişimin hayatımızda yapmış olduğumuz en iyi seçimlerden birisi olacağını çok sonradan fark edeceğiz..

Kader bile değişir yeter ki sen istesen

DEĞİŞİMDEN KORKMAYIN..

Google dan gelen aramalar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.