Düşük Meblağda En Uygun Kredi

Arabayı değiştirdikten sonra bankalarla çok içli dışlı oldum hemen hemen tüm bankaların faiz oranlarını araştırdım. Bu konuda baya bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum. Ee boru değil 4 tane ödeyeceğim kredim var 🙂

Kredi çekmeyi düşünüyorsanız ve hangi bankadan çekeceğiniz konusunda tereddüdünüz varsa sizi ilk olarak buradaki siteye yönlendirebilirim. En uygun krediyi, en düşük faiz oranlarını hesaplayan güncel bir site. Amma velakin çekeceğiniz kredi tutarı 12 ay vade üzeri değilse bankalarla uğraşmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bankalar sigortasıydı,dosya masrafıydı, falanıydı filanıydı derken ayak üstü öpüyorlar. Bunun yerine sanalpazar.com adresinden para çekebilirsiniz. Sanalpazar bildiğiniz üzere alışveriş sitesi peki ya buradan nasıl para çekeriz?

X bir arkadaşınız sanalpazar üzerinden bir ilan açacak ve diğer x kişide bu ilanı 12 taksit üzerinden alacak. Yani 5.000 tl ‘e mi ihtiyacınız var. 5.000 tl ‘i 12 ay vade farksız şekilde ödeyebileceksiniz.

Sanalpazar.com güzel yanı peşin fiyatına taksitli alışveriş yaptırması ve  %5  gibi çok az komisyon alması. Yani bu da demek oluyor ki 5000 tl lik bir üründen sadece 250 tl kesinti yapılacaktır. Bu da hiçbir bankanın veremeyeceği bir tutardır.  Az önceki linkini verdiğim site üzerinden örnek verecek olursak. 5000 tl  kredi çekeceğimizi varsayarsak en uygun ing bankın mini kredi görünüyor FAKAT  300 tl dosya masrafıyla  ve sigortasını göz önünde bulundurursak  ” 5,145.48 TL ” olan tutar “5.500 Tl’e  tekabül ediyor.

kart

Önemli bir not. Satışı yapan ve alıcı arasındaki kullanılacak kredi kartının soyisimleri aynı olmaması gerekiyor, aynı olursa satış onaylanmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.