Facebook Hesabım Kapatıldı

Hesap Kapatıldı

Hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa, bununla ilgili SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin.

Her güzelliğin bir sonu  vardır mutlaka. Sanırım artık bitti. Tamam facebook sen kazandın. Dün itibariyle  8. facebook profilim kapanmıştır. Nedir benden istediğin be canım ?    Ama artık pes ettim. Çünkü bu sefer çok iyi vurdun beni, baya derinden yaraladın gülüyorum ama sinirden gülüyorum 🙂 Allah seni bildiği gibi yapsın facebook.Birçok arkadaşım kapatılma sebebini herkese mesaj gönderiyorsundur, arkadaşlık isteği gönderiyorsundur  ondan kapanıyor  desede  olay o değil yeğen..Bizim bu facebookla başka bir bağımız var 🙂

Peki ya bu kapatılan facebook hesabını nasıl açtırabiliriz ?   Tecrübelerime dayanarak yazıyorum 🙂

İlk yapacağınız iş  ip@fb.com yada disabled@fb.com ‘a mail atmanız olacaktır.  Ne kadar güzel cümle kurarsanız kurun, ne kadar ingilizce yazarsanız yazın size gelecek cevap bellidir zaten .

” Merhaba,

E-postanız için teşekkürler. Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için geri bildirim alma yöntemlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak sorununuzu çözmenize veya bildirmenize yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sık karşılaşılan sorunlar

• Uyarılar ve kapatılmış hesaplar: https://www.facebook.com/help/?topic=warnings
Aldığınız uyarılar, özelliklerin engellenmesi, kapatılan kişisel hesaplar ve kapatılan işletme Sayfaları hakkında bilgi alın.

• Güvenlik: https://www.facebook.com/help/?topic=security
Başkalarının eline geçmiş hesaplarla ilgili gerekli adımları atın, kötüye kullanımı şikayet edin ve hesabınızın güvenliğini nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin.

• Hesabınıza erişim sorunları: https://www.facebook.com/help/?topic=login_and_password
Giriş yapmak, kayıt olmak ve şifrenizi yenilemek hakkına yardım alın.

Diğer sorunlar ve bilgiler

Sorununuz yukarıda yazmıyorsa veya daha spesifik bir iletişim kanalına ihtiyacınız varsa, lütfen Yardım Merkezi’nde aramayı kullanın:https://www.facebook.com/help

Lütfen bunun otomatik gönderilen bir e-posta olduğunu ve bu e-postaya verilen yanıtların okunmayacağını aklınızda bulundurun.

Teşekkürler,
Facebook Ekibi   ”

 

Bu mail size gelecek hiç okumanıza gerek yok çünkü size özel yazılan birşey yok.     Hiç vakit kaybetmeden http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=disabled  linkine tıklayalım ve  formu dolduralım.  Dikkat edeceğimiz bir olay bu formu doldururken hiçbir hesapla facebooka giriş yapmayın ve hesabınızı açtığınız mail ile yollayın.  Bu formu doldurduktan sonra gerçekten yanlışlıkla kapatıldıysa en kısa sürede açılacaktır. Bu başvuru formunu ANCAK hesabınız Facebook’un Hak ve Sorumluluklar Bildirimi’ni ihlal ettiği için kapatıldıysa gönderin

 

Google dan gelen aramalar:

One thought on “Facebook Hesabım Kapatıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.