Flexkom Nedir?

Flexkom Nedir? 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ağıdır ve tamamen Türk işi bir sistemdir. İstanbul merkezli bir şirkettir. Flexkom  evde oturarak para kazanma vaadiyle gelişen yeni bir e-network’dür. E-Network diyorum çünkü alışverişe dayalı bir sistem. Yani diğer networkler gibi 2-3 kişi bulup para kazanmıyorsunuz, bulduğunuz kişiler flexkom  anlaşmalı yerlerle alışveriş yaparsa siz o yaptığı alışveriş üzerinden komisyon kazanıyorsunuz.  Aylık 1.000 TL ile 20.000 TL ek kazanç kazanabileceği söyleniyor. 

Flexkom’da gerçek ticaret ve internet ticareti olarak 2 çeşit alışveriş sistemi var.  Gerçek ticaret büyük,küçük tüm ölçekli kobilerde anlaşma yapılarak alışveriş yapılabilen bir sistemdir.(kuaför,taksi,market,alışveriş merkezleri vb.. )  Flexkom sistemi kişiye %10’luk bir indirim sağlar. İnternet ticareti ise kendi siteleri üzerinden yapılan alışverişler içindir. Getirdiğiniz flexkom üyesi  internetten alışveriş yaparak size komisyon kazandırmaktadır. Flexkom’un sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

Her network’de olduğu  gibi Flexkom’da da  altınıza kişiler getirerek para kazanmaya başlıyorsunuz. Minumum 3 kişi getirmelisiniz ve getirdiğiniz kişilerde altlarına 3er kişiler getirerek bu şekilde büyük bir network kuruyorsunuz.

flexkom

Flexkom Network Üyelik Sistemi

Flexkom 3 çeşit abonelik sistemi var. (GoldSilver ,Bronz) Her bir aboneliğin farklı özelliği vardır. Gold paketin fiyatı hatırladığım kadarıyla 1200 Tl civarlarındaydı.

Yukarıda  anlattığım bu flexkom sistemine üye olmadım, olmamda. Hatta üye olacak arkadaşımı vazgeçirdim. Çünkü bu network  daha önce çıkan  titan saadet zincirinden, quest.net ‘ten  hiçbir farkı yok hepside  para tuzağı. Parayı kazanacak olan kişi her zaman bu sistemi kuranlar olacaktır yani en tepedekiler. Ki bu devir kimse  kimseye oturduğu yerde para kazandırmaz. Hatta bırak 1.000 tl ‘i 20.000 tl’i  200 tl kazanmaz.  Onun için siz siz olun diksiyonu düzgün, kılık kıyafeti yerinde, ağzı laf yapan bu tarz insanları dinlemekten kaçının.  Oraya yatırcağınız para kendi cebinizde kalsın.

Flexkom = Yeni dolandırılma yöntemidir.

Anti Flexkom 

Yazıyı paylaşmanızı ve yorum atmanızı rica ediyorum.

 

One thought on “Flexkom Nedir?

  1. Avusturya menşeili Lyoness sisteminin Türk versiyonu. Geçen yıl Lyoness Türkiye’ye girdiğinde hangi akıllı aynısını yapacak diye geçirmiştim içimden aslında :D. Hoş Lyoness ‘ın bir çok ülkede bir başarısının mevcut olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir ancak bende senin gibi bu tür sistemleri sevmiyor ve kimseye tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.