General Mobile Discovery = mesajı

Kategori olarak doğru bir seçim  yapamadığımın farkındalığıma vararak (soldaki iki kelimeyi çok düşündüm :p )  yazıma devam ediyorum. General Mobile Discovery hız ve performans açısından şuan piyasadaki en iyi telefonların arasına  giriyor. Fakat bu telefonu kullananların ufak bir  açığı var. Discovery telefonunuza = mesajı geldiğinde telefon yeniden başlıyor.

 

Yani yapacağınız tek şey  = işaretini koyup mesaj göndermek. Mesaj o telefona gider gitmez telefon yeniden başlayacaktır.

 

Bu şekilde bir çok arkadaşımı telefonunu hackledim diyerekden dalga geçtim. Eğlenceli oluyor sizde deneyin (ama eşşeğin gözüne suyu kaçırmayın yani abartmayın) 🙂  Unutmayın ki bu sadece General Mobile Discovery  telefonlarda çalışıyor.  En ciddi keklediğim arkadaşlarımdan biride sevgili M.T’e burdan sevgilerimi sunuyorum 🙂

discovery = mesajıwGeneral Mobile Discovery =

 

 

Zehiri verdik  bari panzerihide verelim. General Mobile Discovery kullanıyorsanız ve bu sorundan şikayetciyseniz telefonunuzun sürümünü yükselterek (ki şuan yeni sürüm yok)  yada 3. parti sms programları kullanarak  bu sorundan kurtulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.