Hotmailimi ve Facebookumu Çalma Çabaları v2 :)

Az önce gelen mail ile yine yusuf yusuf çektim 🙂 Yine hotmailimi ve facebookumu çalmaya çalışan biri var  ama sanırım bu sefer başarısız oldu. Bundan yaklaşık 6 ay önce şerefsizin(!) biri  nasıl yaptıysa mailimi çalmıştı. Mailimin üzerindende facebook şifremi değiştirmişti. Gerçi o zaman facebookun  açığından dolayı basit şekilde çalabilmişti. Tüm arkadaşlarım yemişindir  trojeni desede  trojen  falan yemedim yani 🙂

 

 

Az önce gelen maille bu karaktersizin yine benle uğraştığını farkettim ama bu sefer gizli sorudan kırmaya çalışıyor heralde 🙂 Anlıyamadığım şey ise niye benle uğraşıyor.Facebookumu çalarak ve maillerime bakarak  ne yapcak  eline ne geçicek? Aradığın şey bende değil  hadi  hoşt  sana .. Eminim şuan bunu okuyorsunda hatta kıs kıs gülüyorsundur ama bu sefer beceremedin.

 

Mailinizi  çaldırmamak için  şiddet bu ayarları yapmanızı tavsiye ediyorum.

Profil – Seçenenekler – Parola  kısmındaki Parala sıfırlama bilgilerini mutlaka yapın.  E-posta, Cep telefonu ve güvenli bilgisayar kısımlarını doldurun ve onaylayın.   Bunu yapmanız size artı sağlayacaktır. Örnek verecek olursak mailin şifresi bir başkası tarafından değiştirildi. Cep telefonunuza şifreniz değişti diye mesaj geliyor.

 

Google dan gelen aramalar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.