Line Nedir? Ne Değildir? Ne İşe Yarar?

Line’ı  son zamanlarda televizyon reklamlarında   birçok sizde görmüşsünüzdür. Ben o kadar gördüm ki artık sırf merakıma indirdim denedim ve size line ile ilgili deneyimlerimi aktaracağım.

Aslında whatsappdan, viberden pek bir farkı yok. Hatta whatsappla  birebir aynı desek yeridir.Sadece fark olarak sticker farkı var. Sanırım line’ı özel kılanda bu.

 

 

line 2

 

Sticker olarak farkı var demiştim evet çünkü çok fazla sticker seçeneği var. Ayrıca özel stickerları  ücretli olarak alıyorsunuz. (dipnot : ücretsiz olarak 200’ün üzerinde sticker var)

 

line-sticker

Ve birçok kişinin whatsappdaki “son görüldüğü tarih”   zımbırtısının line’da olmaması bence yine güzel bir özellik.  Whatsapp kadar yaygın değil ama her geçen gün yeni bir arkadaşım line kullanmaya başlıyor. Ayrıca bilgisayar sürümü var o da live messenger gibi program.

Bir de ayrı bir özellik olarak timeline diye bir zımbırtı var ama onu daha çözemedim ilerleyen zamanlarda çözünce burayı güncelleyeceğim ^^

Rami çok yorduğunu söyleyemem yine whatsapp ile aynı  denilebilir dolayısıyla şarj olarak çok fazla etkileneceğinizi sanmıyorum.

 

Google dan gelen aramalar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.