Mini Cooper’a Kaç Kişi Sığar ?

 Mini coopera yaklaşık 1-2 ay önce bir arkadaşımla 7 kişi sığdırmıştık. Tabi bizimkisi rekor değil zorunluluktan dolayıydı  : )   Hatta çokda rahat sığmıştık (yoksa ben mi öyle düşünüyorum?)   Bugün izlediğim Mini Cooper videosu  beni şaşırttı. Tamı tamına 26 kişi : )  O minicik mini cooper  arabanın neresine sığar diye düşünüyor insan ama iki büklem sığmışlar işte. Tabi bu 26 kişi göbekli, uzun boylu,95 kilo  falan değil aksine hepsi kızların oluşturduğu çıtı pıtı cici arkadaşlar, hem boyları minik hem kiloları minik.   O mini cooperın içinde 27. kişi  ben olaydım  demek istiyorum ama demiyorum günah : )

Pilobolus Dans Topluluğu dünya rekoru kırmak için standart bir Mini Cooper‘ın içine 26 tane kızı sığdırıp kapıları, bagajı ve sunroofu kapatmayı başardı.
Videoyu izlemeye 2. dakikadan başlayabilirsiniz,  ilk 2 dakika röportajlar ve hazırlıklar var. İlk deneme başarısız olsada ikinci denemede amaçlarına ulaşıyorlar.

Mini Coopera Kaç Kişi Sığar Alın Size Videosu 🙂 

Benim tercihim mini cooper gibi bir araçta ise böyle fantezilerde uzak durup arabanın tadını ya tek kişi yada   2 kişi olarak çıkartmanız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.