Vodafone Acizliği !

Yaklaşık 6-7 aydır vodafone kullanıyorum.  Genç avantaj paketi ile 500 dk + 5000 sms + 100 mb interneti sadece 26 TL gibi bir rakam sunuyordu. Tabi bu sadece 2-3 ay böyle sürdü daha sonra ise gelen faturalarım hep 30 tl’nin üstünde rakamlar oldu. Gelen  fazla faturayı şimdiye ” paketi aşmışım demek ki”  diyerek geçiştirmiştim   ki bu ay  gelen fatura hatta gelecek olan fatura sinirlerimi bozdu. 

Bugün vodafone’dan  ” 08.05.2012 18.38  tarihi itibariyle genç avantaş paketinizden doğan 500 dk’nızın %100 kısmı kullanılmıştır” mesajını aldım. Yani taa 3 gün sonra bana  paketimi aştın diye mesaj atıyor çakallar amaç ise belli kullanıcı paketini aştığını bilmesin konuşmaya devam etsin  ve kazanalım mantığı!  Herneyse gelen mesajla hemen Web İşlem Merkezine açarak   güncel faturamı görüntüledim  ama  görüntülemez olaydım! ” Güncel faturanız 50.85 TL ” yazıyordu. Şok oldum sinir oldum  hatta oha falan oldum.  (2 günde nasıl 25 Tl lik konuşma yapmışım acaba   bunu merak ediyorum). süremin bittiği tarihten bugüne kadar  olan görüşmelerimi hesapladığımda ise toplam 8-9 Tl lik bir görüşme yapmışım.  Ama vodafone nasıl bir  mantıkla , nasıl bir algoritmayla   faturayı hesaplıyorsa 35- 36 tl  görünen faturam 50.85 TL ( faturamı yazdıkça hala sinir oluyorum)

Bu sinirle vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve ben gibi sessiz sakin adam resmen zıvanadan çıktı. Konuştuğum müşteri temsilcisinin sesi zaten bir garip geliyordu anlaşılmıyordu (yada sinirden bana öyle geldi). Baya bağırdım, çağırdım  derdimi anlattım.  Bana en sonunda faturanız kesilsin sonra tekrar arayın  bir yanlışlık olmuş olabilir düzenleme yapılır dedi ve bu şekilde kapattık.

Sanırım vodafone’u değiştirme zamanı geldi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.