Whatsapp Sesli Arama Özelliği

Whatsapp son  güncellemesiyle sesli arama özelliğini aktif etti. Fakat sesli arama sadece davetiye sistemiyle çalışıyor.   Davetiye için bana whatsapp ‘dan bana mesaj yada mail  atabilirsiniz. Mesaj attıktan sonra whatsapp sesli konuşma özelliğiniz aktif olacaktır.

Whatsapp Sesli arama özelliği testini Serdar arkadaşımla yaptım. Ses  anlaşılır ama fazla tok (kalın) ses geliyor. Ne iyi ne de kötü denilecek düzeyde yani.  Yaklaşık 5 dakikalık konuşmayla 1.5 mb internet kotamı  yedi. Yani uzun uzun konuşmak istediğimizde kotamızı sömürecek birşey bu açıdan pek beğenmedim. (wireless ‘den aradığımızda böyle bir sıkıntı olmayacak tabi)

Whatsapp Sesli Arama Whatsapp Sesli Arama davetiye Whatsapp Sesli Arama Özelliği

Whatsapp sesli arama özelliği tüm akıllı telefonlarda çalışıyor.  Fakat güncelleme  yaptığımızda  otomatik olarak  sesli aramanız aktif  olmayacaktır. Az önce dediğim gibi  davetiye sistemiyle çalışmaktadır. telefon numaramı, mail adresimi bilmiyorsanız buradaki iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Android  güncellemesi için burayı  ios güncellemesi içinse  burayı  tıklayarak yeni güncellemeyi indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.