Yılbaşında Ne Yapmalı

2014

Yılbaşı yaklaşıyor ve bende dahil olmak üzere  birçok kişi ne yapalım,nereye gidelim, nerde ne var gibi  sorular sormaya başladılar. Nerde o eski yılbaşılar, tombala oynadığımız zamanlar, yılbaşı gelecek diye bozuk para biriktirmeler 🙂 . Neyse daha eskilere gitmeden muhabbete gireyim .Bende buna istinaden ufak bir yazıyı yazmak istedim. Denizli’de yılbaşında ne yapabilirsiniz kendimce birşey düzenledim ve size sunuyorum

Club  tarzı isteyenlere

Baron

Baron her sene olduğu gibi tıklım tıklım olacaktır eminim. Güzeldir eğlencelidir. Giriş ücreti bilinmesede 40 Tl’nin üstünde değildir. Damsız giriş yoktur. Sapsapa gidip kapıdan dönmeyin.

 

 

mythMyth club daha yeni açıldığı halde baya ilgi gören bir club.  Özellike club ışıklandırmasını görmelisiniz hatta ışık sistemine şuradan bakabilirsiniz. Yılbaşı eğlenceside gayet güzele benziyor. Giriş ücreti  Kapıda : 60 TL  Ön Satış : 40 TL

 

Saint tropez

 

Saint tropez 1. ve 3. katlarında clubla,  2. katında canlı müziğiyle  eğleneceğiniz biryer olacaktır. Giriş fiyatı bilinmesede 30 – 40 tl gibi birşey olacaktır. Damsız giriş yoktur.

 

Ben club sevmem diyenlere ise ;

halıcı otel

Halıcı otel geçen sene katıldığım gayet güzel programı ve zengin menüsü olan  eğlenceli bir yer. Geçen sene gitmiştik ve çok eğlenmiştik tek problem  gece 1.30’da programı bitirmişlerdir. Şayet bu sene program erken bitmicekse gitmenizi tavsiye ederim.  Giriş 175 TL   (konaklama dahil )

 

ch otel

 

Bizim arkadaşların gideceği yer. Duymadım bilmiyorum  zengin içeriği var.   Fiyatta ne ucuz ne pahalı. Denenebilir.

 

 

mojito

 

Mojito : Prens akınla  hop hop yapcaksınız, Dansözle sağa sola sallıcaksınız. Yine güzel bir program. Giriş 50 TL

 

saki

 

Saki yaparda kötü olur mu tabikide olmaz. Ama fiyatı tuzlu olur mu tabikide olur.  Sakinin zengin programı.

 

eatn joy

 

Bu yılın yeni trendi Eat’n Joy da program güzel ötesi. Yukarı kat küçük olmasına rağmen gelenleri nereye sığdıracaklarını bilmiyorum ama gidilip eğlenilebilecek biryer kesinlikle. Sınırsız alkolüyle 175 TL

 

 Denizli bana dar gelir diyorsanız

marmaris

 

 

Paü gençliğinin yapmış olduğu bir etkinlik. Marmarise aşık birisi olarak   tavsiye ettiğim bir  etkinlik. Kalınacak otel  4 yıldızlı bir otel. Resimlerden göründüğü kadarıylada güzel bir otel. Gece backstreet club’a gidilecek.    Ulaşım,Otel, Club herşey dahil 135 TL. Damsız giriş yoktur deselerde vardır.

 

Ev modu takılacaklara  

 

pttden_yilbasi_kampanyasi_h41358

Tabi yılbaşında eğlencez diye bir şart yok. Yılbaşında ptt  (Pijama,terlik,televizyon) yapacaklarada birkaç önerim olsun.

20:00’da Kanald’de Cem Yılmaz’ın Fundamentals standupı var bence seyredilebilir

23:00′ da Bülent Ersoy ablam var. Belki yılbaşına özel bir bayılma yapabilir.

 

Herkese şimdiden iyi yıllar, yeni yılınız sağlık,huzur,sevgi,aşk,para getirsin.

Ufak bir not : Alkolü abartıp direksiyon başına geçmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.