Günüm hastanelerde geçti

Bugün işyerinden izin aldım ve uzun zamanlardan beri ertelediğim halk dilinde check-up denilen zımbırtıdan yaptırdım. Halk dilinden kastım doktor öyle dedi 🙂 Bizim uydurdurğumuz birşeymiş ve hiç bir doktor  check-up zımbırtısını yaptırmazmış.  Herneyse diş doktorom İlhan amca sağolsun hastaneden bir ahbabını arıyarak rica etti ve hemen hemen tüm tahlillerimi yaptırdım.

Kan ve idrar verdim daha sonra akciğer filmi çektircektim ki o yokmuş  ordan taaaa servergazi hastanesine gittim. Suratsız bir bayan beni karşıladı ve   zorda olsa   akciğer filmimi çektirdi.

Sırada ayaktaki sorunu göstermek vardı.  Bir türlü geçmeyen siğil için devlet hastanesine geçtim. Ordada faruk arkadaşım sağolsun sıra almıştı  hiç beklemeden  içeri girdim  yine her zamanki gibi ilaçlar yazıldı.

Son olarakda işyerinden yarım saat erken çıkarak  2 aydır kaplama yapılamayan dişimi kaplama yaptırmak için dişçime gittim.  O kötü görünen dişim artık  normal şekline girecek   midesi bulanan arkadaşlarım sevinebilir 🙂  Cumartesi günü yeni kaplamamı sizlere göstereceğim 😛 Şu kaplamada yapılsın  ondan sonra son bir adım kalacak dişlerimle ilgili inşallah

Ayrıca sevindirici bir haber  tahlillerimin  hepsi çok düzgün çıktı, akciğer filmide temiz çıktı .. tabi bunlar  beni gerçekten çok sevindirdi.

Gerçekten günüm hastanede geçti 4 tane ayrı ayrı hastaneye gittim ve bunlar için maksimum 4 saat zamanım gitti.  İşin iyi yanı ise  tanıdığın olmasa bu işleri bir günde bitirmen zor değil imkansız.  Bu tarz şeylere her ne kadar karşı olsamda bir tanıdığın senin işini kısa sürede hallettirebilmesi kadar güzel birşey yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.