Markafoni Reklam Filmi

Az önce reklamlarda gördüm ve vay be dedim  🙂 Adamlar işleri epey büyütmüş heralde ki  televizyona reklam vermeye başlamışlar. Kimden mi bahsediyorum ? Tabikide markafoniden  🙂  Markafoni reklamlarını facebookda başta olmak üzere pek çok sitede görmüştüm ama bugün ilk defa alışveriş sitesi reklamını televizyondan seyrettim.   “Her Alışveriş Bir Aşk”  sloganıyla çıkan reklam   sitenin  bayanlara hitap  ettiğini  kamera önüne koyduğu 4 tane güzel bayanla ve gösterdiği elbiselerle vurgulamış.

Ayrıca reklamın tanındık siması   Avrupa Yakası dizisinin cıvıl cıvıl karakteri olan Yaprak’da  reklam filminde  oynuyor.

Markafoni bildiğim kadarıyla kendi alanında ilk alışveriş  sitesi ve yaklaşık 3.5 milyon üyesi var.Facebookda da 400.000 beğenisi  olan sayfası var.

Öncelerden davetiye usulüyle üyelik vardı yani biraz daha elit, popüler takılıyordu.  Daha sonralardan  trendyol,limango gibi sitelerinde gelmesiyle herkese açık bir üyelik sistemine geçti.  Belli mi olur belki ilerleyen zamanlarda trendyol,limango    ve diğer özel alışveriş sitelerinin reklamlarınıda görebiliriz.

Siteye buradan ulaşabilir ve şuradan üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.